کارتن

کارتن بسته بندی ،این جعبه مقوایی جادویی نقش مهمی را در صنعت بسته بندی ایفا میکند .

یکی از مهمترین زیرمجموعه های صنایع بسته بندی صنعت کارتن سازی و ورق سازی است .استفاده از کارتن برای بسته بندی انواع محصولات از زمانهای گذشته به عنوان یکی از اصلی ترین روشهای بسته بندی رواج داشته است .

انواع کارتن :

کارتن های استاندارد

تولید کننده انواع کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه در خرید کارتن ، فرم استاندارد کارتن بیشترین تقاضا را در انواع دیگر فرمها به خود اختصاص می دهد.دستگاه فلکسو با سرعت بالا و تا 4 رنگ چاپ میتواند طیف وسیعی از سایز را  تولید کند. در این نوع از کارتن برای سایزهای مختلف احتیاجی به قالب نیست و دستگاههای پیشرفته کوشا کارتن میتواند از کوچکترین تا بزرگترین سایز کارتن را برای مشتریان خود تولید نماید.

کارتن دایکاتی

کارتن های دایکاتی

در صورتیکه نیاز به استفاده از فرمهای پیچیده تر باشد کارتنهای دایکاتی که برای استفاده ازآن نیاز به قالب دایکات میباشد، مورد توجه قرار می گیرند. کارتنهای دایکاتی برای کارتن میوه بسته بندی های فوق العاده ای است که صدای شما را به گوش مشتری می رسانند. در این نوع کارتن، تنها محدودیت تخیل و خلاقیت است. با توجه به استفاده از قالب در این نوع کارتنها، امکان طراحی فرمهای بسیار پیچیده و دقیق وجود دارد و کوشا کارتن  با در اختیار داشتن دقیق ترین دستگاههای دایکات آماده خدمت رسانی در این زمینه است.

کارتن لمینت

کارتن های لمینیتی

شرکت های تولیدی پیوسته به دنبال نمایش هر چه بهتر محصولات خود می باشند، برای این دسته از تولید کنندگان کارتن لمینیتی بهترین انتخاب برای ارائه محصول است، کارتن های لمینیتی با امکان نمایش چشم نواز رنگها و برخوردار بودن از حداکثر ظرفیت چاپ، جلوه های بصری زیبایی در صورت استفاده از یک طرح هوشمندانه و خلاقانه به شما می دهد. کوشا کارتن  آماده است تا در زمینه طراحی، چاپ و تولید این نوع از کارتن بهترین خدمات را به مشتریان خود برای خرید کارتن عرضه دارد. جهت استعلام قیمت کارتن میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید.

کوشا کارتن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

Sample Text

Button

جهت سفارش و خرید کارتن در ابعاد و سایز دلخواه به صورت عمده از طریق فرم زیر اقدام کنید یا با ما تماس بگیرید

"*" indicates required fields

نام
انتخاب محصول مورد نظر*

Sample Text

Button

"*" indicates required fields

نام
واحد فروش