چاپ ساک دستی در صنعت بسته بندی

چاپ ساک دستی در صنعت بسته بندی

چاپ ساک دستی در صنعت بسته بندی 600 400 کوشا کارتن

حتما برای شما هم پیش آمده است که وقتی به قصد خرید به فروشگاهی می روید، پس از اتمام خرید، مدیر فروشگاه اجناس شما را داخل ساک می گذارد. این نوع ساک ها یکی از کاربردی ترین راه ها برای تبلیغ محصولات شما هستند. ساک دستی وسیله ای مناسب برای حمل وسایل است که به دلیل کاربردهای فراوان و موثر در برنامه بازاریابی گنجانده شده است. ساک دستی انواع مختلفی دارد که ساک کاغذی، ساک پارچه ای، ساک برزنتی، ساک کرافت و ایندربرد شناخته شده ترین آنها هستند. خدمات مربوط به تولید ساک دستی در کنار تولید کارتن پستی یکی از سرویس های قابل ارائه در شرکت های چاپ و بسته بندی و کارتن سازی است.

چاپ ساک دستی در صنعت بسته بندی

صاحبان مشاغل می توانند در کنار استفاده از کارتن لمینتی با چاپ نام تجاری روی ساک، اعتبار شرکت را افزایش دهند. با رشد جوامع و گسترش کسب و کار، هیچ محدودیتی برای تبلیغات وجود ندارد. هر کسب و کاری می تواند یکی از روش های تبلیغاتی را متناسب با اهداف خود انتخاب کند. نکته مهم در راه تبلیغات، تبلیغات خوب و کاربردی است که در نهایت باعث رونق کسب و کار خواهد شد. چاپ ساک دستی تکنیکی است که توسط صاحبان مشاغل برای فروش بهتر محصولات و خرید سریعتر استفاده می شود. این محصول مشابه بنر تبلیغاتی متحرک کوچک می باشد. در حالی که این بنر توسط افراد مختلف در سطح شهر پخش می شود، محصول شما نیز به صورت رایگان تبلیغ می شود.

ساک دستی کاغذی تبلیغاتی

همانطور که صنعت تبلیغات دستخوش تغییرات بسیاری شده است، صنعت چاپ نیز دستخوش تغییرات و دگرگونی هایی شده است. روش های تبلیغاتی مختلفی در این زمینه استفاده شده است که یکی از آنها استفاده از مواد چاپی مانند ساک دستی است. ساک های کاغذی و پارچه ای اغلب برای اهداف تبلیغاتی تولید می شوند. این بدان معناست که شرکت ها انواع ساک دستی را با توجه به کسب و کار خود چاپ خواهند کرد.

برای هر کدام از ما پیش آمده که به فروشگاهی سر بزنیم و صاحب فروشگاه پس از خرید کالای خاصی، آن را در چیزی شبیه ساک قرار دهد. صاحبان مشاغل باید توجه داشته باشند که وقتی یک مشتری ساکی را حمل می کند که با لوگو و برند تجاری شما منقش شده است، به طور غیرمستقیم محصول شما را در طول سفر خود تبلیغ می کنند.

چاپ ساک دستی روشی است که شما به طور غیر مستقیم کسب و کار خود را به همه افرادی که به فروشگاه شما می آیند توصیه می کنید. این روش مطمئناً در طولانی مدت کسب و کار شما را خودکار می کند. برای داشتن یک ساک تبلیغاتی خوب باید ساک خود را طراحی کنید. شما می توانید از طرح ها، طراحی های وب یا سایر تصاویر خود برای ایجاد بسته استفاده کنید. همچنین می توانید با یک طراح حرفه ای کار کنید تا طرح مناسبی برای ساک خود پیدا کنید.

ساک های کاغذی عمدتاً برای محصولات غذایی و الکتریکی استفاده می شود. توجه داشته باشید که حفظ سلامت جامعه یک اقدام احتیاطی همگانی است. به نفع سلامت عمومی به این موضوع رسیدگی کنید. بنابراین استفاده از ساک کاغذی یکی از راه های حفاظت از محیط زیست است در واقع با این اقدام خود را دوستدار محیط زیست و همچنین تبلیغات نشان می دهید.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی بر اساس نوع کاربرد و متریالی که در ساخت آن استفاده میشود انواع مختلفی دارد. در اینجا تعدادی از ساک های تبلیغاتی اصلی در بازار را به شما معرفی میکنیم.

ساک دستی کرافت

ساک های کرافت با طراحی خاص از کاغذ کرافت ساخته شده اند. کاغذ کرافت در اشکال و رنگ های متنوعی عرضه می شود که آن را تبدیل به یک کاغذ محبوب و چند منظوره در صنعت چاپ کرده است. از ماشین های افست برای چاپ ساک های کاغذ کرافت با کیفیت بهتر نسبت به چاپ سیلک یا دیجیتال استفاده می شود. با توجه به نوع بافت کراما و رنگ نخودی آن که باعث می شود تنوع رنگی زیادی را تجربه کنیم، می توانیم از کل فضای ساک چاپ و نوع چاپ چهار رنگ استفاده کنیم که از دیگر ویژگی های مهم داستان است. این. نوع پرس. کرافت

ساک دستی با مقوا ایندربرد

ساک تولید شده با مقوا ایندربرد به مراتب محکم تر از ساک کاغذی کرافت است. به همین دلیل ساک دستی با مقوا ایندربرد برای مشتریان ماندگاری زیادی دارند. می توانید ساک ایندربرد را در عرض 180 گرم تا 300 گرم سفارش دهید همچنین امکان چاپ روی دو طرف ساک ها وجود دارد. چاپ دو رو بسته به اندازه ساک می تواند گرانتر از چاپ تک رو باشد.

ساک دستی پارچه ای

ساک پارچه ای یکی از مهم ترین انواع ساک برای حمل کالا و تبلیغات است. کیسه های نایلونی پس از یک بار استفاده عملکرد خود را از دست می دهند و قابل استفاده مجدد نیستند. اما ساک پارچه ای اینطور نیست. قابلیت چاپ ساک پارچه ای به شما این امکان را می دهد که لوگوی خود را با هزینه کمتر و مدت زمان طولانی تری چاپ کنید.

ساک دستی کاغذی با روکش سلفون یا UV

خدمات پس از چاپ شامل عناصر مختلفی مانند پوشش موضعی UV، UV استوانه ای، سلفون براق یا مات، فویل کوب می باشد. پس از چاپ ساک دستی، تهیه فایل جداگانه برای قطعاتی که در حین طراحی نیاز به UV یا سلفون کشی دارند برای انجام یکی از خدمات ضروری است. افزودن آستر سلفون به ساک ظاهری نرم و لوکس به ساک می دهد. اگر به یک ساک دستی براق نیاز دارید، می توانید به جای سلفون براق از یک ساک کاغذی گلاسه هم استفاده کنید.

با توجه به اینکه تغییر جزئی در ابعاد و ساخت ساک دستی تاثیر زیادی در قیمت این محصول خواهد داشت. انتخاب و خرید ساک مناسب بستگی به نوع محصولی دارد که روی آن قرار می گیرد. اندازه ساک همیشه برای استفاده مجدد مصرف کننده بسیار مهم است. اگر از اندازه مناسب استفاده کنید، می توانید به مشتریان خود و همچنین تبلیغ کنندگان برند خود اعتماد کنید.

ساک های دستی کاغذی

همانطور که گفته شد، با توجه به پیشرفت در تجارت و تبلیغات، استفاده از ساک های تبلیغاتی نسبت به نایلون طرفداران بیشتری پیدا کرده است. در بین انواع ساک می توان از ساک های کاغذی بسیار ساده و زیبا صحبت کرد. ساک های کاغذی معمولا از کاغذ و مقوای براق (گلاسه) ساخته می شوند. در واقع در برخی کاربردهای خاص از کاغذ کرافت برای تولید ساک استفاده می شود.

برای اعیاد، تولدها و مناسبت های دیگر، می توانید هدیه خود را در یک بگ کاغذی قرار دهید و به فرد مورد نظر خود بدهید. استفاده از ساک های کاغذی کرافت حس نوستالژیک بیشتری به آن می دهد. اگر آن را به خاطر دارید یا در فیلم های قدیمی دیده اید، در گذشته، بسیاری از شیرینی فروشی ها و میوه فروشی ها محصولات خود را در پاکت کاغذی قهوه ای رنگ بسته بندی می کردند. این عادت برای سلامتی شما نیز مفید است.

عموماً از ساک های کاغذی برای حمل اشیای سبک استفاده می کنند زیرا بهتر از انواع دیگر ساک ها هستند. این محصول که می توان از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی پستی ساده و رایگان استفاده کرد، در طرح ها و مدل های متنوعی مانند ساک دستی کرافت، ساک گلاسه و ساک دستی ایندربرد عرضه می شود.

مراحل تولید ساک دستی

تولید ساک دستی چه مراحلی دارد؟

برای داشتن یک ساک خوب برای استفاده تبلیغاتی، مراحل زیر انجام می شود:

1- ابعاد ساک دستی را انتخاب کنید

ابعاد ساک خود را می توانید با توجه به محصول مورد نظر خود انتخاب کنید. طول، عرض و ارتفاع ساک دستی بر اساس کاربرد شما تعیین میشوند.

2- نوع کاغذ را انتخاب کنید

پس از تعیین ابعاد ساک، اکنون باید نوع کاغذی که ساک از آن ساخته می شود را انتخاب کنید. برای ساک های کاغذی می توانید از کاغذ براق، مقوای ایندربرد و کاغذ کرافت استفاده کنید. لازم به ذکر است که بهتر است از همان ابتدا بر اساس نوع کاغذ مورد نیاز خود طراحی کنید.

3- طراحی ساک

برای تهیه یک ساک تبلیغاتی زیبا باید طرح ساک را طراحی کنید. می توانید ساک خود را با استفاده از طرح های خود، طرح هایی از اینترنت یا تصاویر دیگر طراحی کنید. همچنین می توانید برای یافتن مدل مناسب ساک خود با طراحان حرفه ای همکاری کنید.

4- ارسال فایل برای چاپخانه

حال باید فایل طراحی خود را در قالب فایل های فتوشاپ یا کورل به چاپخانه بدهید. شما می توانید با ثبت سفارش در سایت و یا ارسال طرح برای کارشناسان فروش طرح خود را برای چاپ ارسال نمایید.

5- اجرای طرح روی کاغذ یا پارچه ساک

در این مرحله کاغذ چاپ شده با استفاده از دستگاه های برش در چاپخانه برش داده می شود. برای این کار باید اندازه ساک دستی را تعیین کنید و کاغذ را به اندازه دلخواه ببرید. در این زمان کاغذ را در ابعاد مورد نیاز برش داده و روی آن خط (خط تا) کشیده می شود.

6- چسباندن ساک

در این مرحله کاغذ بریده شده چسب زده و آماده می شود. اولویت شما باید چاپخانه هایی با ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته باشد که بهترین کیفیت محصول را تضمین می کنند.

7- اضافه کردن بند ساک (دسته)

در مرحله آخر، بند یا نوار ساک به آن اضافه می شود. برای این کار می توانید دسته را با ابزار ثابت کنید یا یک رشته ساک های جداگانه بسازید و به ساک وصل کنید. برای این منظور طیف گسترده ای از پیچ ها، روبان ها، تسمه های پلاستیکی ساده، تسمه های فلزی ساده را به همراه ساک ارائه می شود.

تاثیر استفاده از ساک دستی در بازاریابی و  فروش

یکی از موثرترین استراتژی ها در کسب و کارهای موفق، توجه ویژه به فروش محصول است. اگر از استراتژی های مهم بازاریابی غافل شویم، کسب و کار ما رونق نخواهد گرفت. وقتی مشتری کار خود را در یک ساک زیبا می بیند، احساس رضایت و خوشحالی می کند. بنابراین، مهمترین بخش کار، که تبلیغ غیرمستقیم محصول شماست، بدست خواهید آورد. بسیاری از شرکت های تولید کننده این نوع ساک از مدل های ساده برای تولید استفاده می کنند. البته روی گروه خاصی تمرکز نمی کنند، اما همه می توانند این نوع ساک دستی آماده را خریداری کنند.

می توانید از هر طرحی که می خواهید برای چاپ ساک های کاغذی استفاده کنید. طراحی و چاپ ساک به اهداف و مخاطبان شما بستگی دارد. هر برندی برای رشد نیاز به رضایت مشتری دارد و رضایت مشتری به دریافت محصول با کیفیت بستگی دارد. فراموش نکنید که دنیای امروز پر از تنوع است. این نوع در جذب مشتری و زندگی تجاری بسیار موثر است. به یاد داشته باشید که در مرحله اول باید کیفیت خروجی را بگویید.

مزایای استفاده از ساک دستی تبلیغاتی

مزایای استفاده از ساک های تبلیغاتی

استفاده از ساک تبلیغاتی فرصتی عالی برای ارائه پیام های تبلیغاتی به مخاطبان به شیوه ای بسیار هدفمند فراهم می کند. از مزایای استفاده از چاپ ساک دستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محصولات این شرکت مانند بسته بندی هدیه، خودکار، لیوان و تقویم.
  • معرفی محصولات خرده فروشی شامل کالاهای لوکس مانند طلا و جواهرات.
  • ارائه و ارائه محصولات در قالب بروشور یا کاتالوگ تبلیغاتی در رویدادها یا کنفرانس های مهم.

تمامی اقدامات فوق می تواند ارائه ای جامع و در عین حال زیبا از محصول شما باشد. هنگام استفاده از این نوع ساک باید بدانید که ساک قابل استفاده مجدد است و می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد. نکته جالب در مورد این داستان این است که با رواج ساک های دستی در فروشگاه ها، طبق آمار اکثر مردم ساک های کاغذی را به نایلون های پلاستیکی ترجیح می دهند.

جمع بندی

استفاده از ساک تبلیغاتی در کنار سایر روش های تبلیغاتی میتواند کمک زیادی به فروش بیشتر برند ها کند. کوشا کارتن صبا به عنوان یکی بزرگترین شرکت های چاپ و بسته بندی استان تهران در زمینه تولید انواع کارتن سه لایه و پنج لایه ، کارتن میوه و کارتن لمینتی فعالیت میکند. ساک های دستی از جنس پارچه، کاغذ، برزنت و پلاستیک تولید میشوند که هر یک کاربرد ها ویژگی های خاص خود را دارند که در این مطلب به آنها اشاره کردیم. در پایان برای تهیه و چاپ ساک دستی میتوانید به سایت lemonpack.ir مراجعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز: 5 / 5. تعداد رای: 30

"*" indicates required fields

نام
واحد فروش